/
/
ПЕРЕВАГИ ФЕТХІЄ.

Фото. Турция: преимущества региона Фетхие

ТРИ ПЛЮСИ ГАРНОГО ВІДПОЧИНКУ В ТУРЕЧЧИНІ.

Три великі плюси отримують туристи, що відправляються на відпочинок у приголомшливий регіон Фетхіє, всіма улюбленою для льотного відпочинку, Туреччини.

Ви, як завжди, зібралися на відпочинок з дітьми або шукайте тури на двох ? У Вас вже є з чим порівняти?

Якщо готелі Анталійського регіону, з їх бездоганним класичним сервісом вже набридли, а європейські курорти не по кишені, вирушайте на відпочинок в Егейський регіон, такий багатоликий, Туреччини.

Пройдемося «плюсами» одного з найкрасивіших і незвичайних регіонів республіки.

ПЕРША ПЕРЕВАГА ФЕТХІЄ.

Це «зелений» курорт з пляжами, повсюдно удостоєними нагороди «Блакитний прапор» за чистоту прибережних вод та впорядкованість. Велика кількість доступних та різноманітних екскурсій .

Фото. Турция: преимущества региона Фетхие

У Фетхіє жителі жартують: «Убив людину – 5 років в’язниці. А вирубав дерево –10 років ув’язнення». Ставлення до природи дуже тендітне. Земля коштує дуже дорого. Місцевість – суцільний заповідний край ендемічних рослин, соснових лісів та квітів. Амброві дерева уживаються із заростями банана. Каскади вічнозелених і квітучих бугенвілл на будівлях доповнюють яскраві кущі цілющого гібіскуса.

Тут зустрічаються Егейське та Середземне море, переплітаючи води від ніжно блакитних до глибоких зелених та бірюзових. Панораму прикрашають первозданні бухти, затоки та острови. Тут гніздяться рідкісні види птахів, бігають дикі кози. На пляжах, що охороняються, відкладають яйця величезні черепахи «карета-карета». І, здається, всі барви світу бризнув Бог на долину, заселену неймовірною красою метеликами.

Фото. Город Фетхие. Турция: преимущества региона Фетхие

Якщо ви придбали тур в Туреччину на двох  або вибрали сімейний готель Туреччини для відпочинку з дітьми, відпустка в Фетхіє не буде нудними і одноманітними. Найзручніші екскурсійні маршрути беруть початок саме тут.

ЕКСКУРСІЇ ТА ПЛЯЖІ У ФЕТХІЄ.

Фетхіє – «Край Вогнів» в епоху Лікії багатий на культурну спадщину. Екскурсія до археологічного музею в Демрі або подорож на кораблику річкою Дальян познайомлять із лікійськими гробницями. Другий варіант краще з дітьми. Лов блакитних крабів та знайомство з 1,5 – метровою черепахою приведуть їх у захват!

Фото. Турция: преимущества региона Фетхие

Побачити 12 островів можна, відправившись у 2-х годинне плавання на катері з будь-якого готелю до Фетхіє. Капітан завезе вас у природні печери та скельні гроти для ефектних фотографій. У вашому розпорядженні маски для снорклінгу в кришталево чистій воді біля безлюдних островів. Затонули будівлі селищ, залишки лицарських будов, шикарні приватні вілли та оливкові зарості на схилах не залишать туристів без вражень.

Обов’язковою для відвідувань є візитна картка регіону – селище Олюденіз з його білими пляжами та Блакитною лагуною. Якщо бажаєте більше усамітнення та меншої кількості народу, радимо пляж Кідрак. Він не менш красивий, знаходиться в тій самій лагуні на відстані до 1 км. Сюди з гори Бабадаг можна зробити стрибок на парашуті. Параглайдинг з досвідченим інструктором є доступним навіть для дітей (уточнюйте вік у представника оператора в готелі)

Фото. Турция: преимущества региона Фетхие

Екскурсії в Каппадокію, Памуккале або ущелину Сакликент у вигляді одноденних поїздок.

ДЕ КУПИТИ ТУР У ФЕТХІЄ?

У НАШОМУ АГЕНТСТВІ БУДЕ РАДА ВАМ ДОПОМОГТИ.

Отправить запрос

Читайте про готелі Фетхіє в нашій статті рубрики”Цікаво знати”.